قالبسازی

تاریخچه قالبسازی تزریق پلاستیک

تاریخچه قالبسازی-قالب سازی/ قالبسازی پارسا

تاریخچه قالبسازی تزریق پلاستیک یکی از جذاب ترین داستان های دنیا برای صـنعت قالبـسازی به شمار می رود که ما در این بخش چکیده ای از این صنعت را برای شما بیان می کنیم.

زمان مطالعه کمتر از 5 دقیقه

استفاده از صنعت تزریق پلاستیک از اواسط قرن گذشته شروع شد . مخصوصاً از جنگ سال 1940 ، تا جایی که بسیاری از مواد پلاستیکی جایگزین فلز شدند.

در دهه شصت این صنعت رو به رشد بود و هنوز به تکامل نرسیده بود . فیلم 1967 با بازی های داستین هافمن و آن بانکروفت ، اشاره ای مستقیم به پـلاستیک در اقتصاد آمریکا داشت ، در این فیلم بنیامین برادوک پس از فارغ التحصیلی قطعه ای ساخت که به آن پـلاستیک می گفت . گویا این ماده به مقصدی بزرگ برای موفقیتی ابدی تبدیل شده بود .

قطعات پلاستیکی

در دنیای امروز از پلاستیک برای ساختن همه چیز از قطعات بدنه خودرو گرفته تا قطعات بدن انسان استفاده می شود  هر قطعه ای نیاز به یک فرایند تولید خاص دارد که می تواند براساس مشخصات آن را قالبسازی کرد.

در قالبسازی پارسا شما، با بروزترین طرح ها و روش های ساخت قالب می توانید سفارش قالب محصول مورد نظر خود را داده و در کمترین زمان و  با بالاترین دقت ممکن ، قالب خود را در اولین مرحله تست کنید و سالم و بدون نقص تحویل بگیرید .

تاریخچه قالبسازی تزریق پلاستیک در تمامی صنعت ها و مشاغل

تمامی صنعت ها که در زمینه قطعات پلاستیکی فعالیت می کنند می توانند برای همکاری با قالبسازان ما در مجموعه قالبـسازی پارسا مشاوره گرفته و از تخصص بی نظیر این اساتید استفاده کنند تا به بهترین نحو ممکن محصولی با کیفیت و در خور ایران و ایرانی را تحویل بگیرند .

قالبسازی پارسا در زمینه های پزشکی ، ورزشی ، دامداری ، کابینت و یراق آلات ، صنعت خودرو ، اسباب بازی ، لوازم خانگی و غیره بسیاری از انواع و نمونه های قالب را ساخته و با تمامی این مشاغل ، آشنایی کامل را دارد و می تواند قالبسازی تزریق پلاستیک را به صورت کاملاً حرفه ای برای شما به انجام برساند .

تاریخچه قالبسازی/ قالبسازی پارسا

3 thoughts on “تاریخچه قالبسازی تزریق پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.